Dla Firm oferta Biebrzańskiej Wiedźmy

fot Biebrzańska Wiedźma

Czary gusła zabobony

W co się wierzy, co praktykuje, i jakie niepisane zasady królują nad Biebrzą. Dowiecie się co to siewka i czym oboruje się przepiórkę, jak się zamawia kołtuna i zdejmuje uroki . Poznacie rytuały i przedmioty magiczne . Dowiecie się kto i jak leczył i jak odczytać zachowanie miejscowych. Ponad godzinna wyprawa w przeszłość z Wiedźmą Biebrzańską zwieńczona poradami zielarskimi i etnograficzno-spirytystycznymi.
Uwaga! Wiedźma ma czasem dzień chochlika – bywa wtedy psotna.

Warsztaty witrażownicze dla każdego!

Tworzenie witraży nie jest aż tak trudne. Zapewniamy, że każdy jest w stanie zrobić małe kolorowe szklane cudo jako biżuterię, ozdobę na okno, prezent… pod czujnym okiem witrażownika odkryjecie magię robionych metodą Tiffany witraży-niezapomniane przeżycia z wielobarwnym szkłem, które dawniej było zarezerwowane tylko dla mistrzów i ku zachwytowi wiernych w świątyniach.
Co najmniej trzy godziny zajęć zakończonych własnym witrażem, który zabieracie ze sobą by wypełnił Wasz dom kolorami i chronił przed złą energią!

fot Biebrzańska Wiedźma
medytacja w wodzie fot Biebrzańska Wiedźma

Medytacja w wodzie

W co się wierzy, co praktykuje, i jakie niepisane zasady królują nad Biebrzą. Dowiecie się co to siewka i czym oboruje się przepiórkę, jak się zamawia kołtuna i zdejmuje uroki . Poznacie rytuały i przedmioty magiczne . Dowiecie się kto i jak leczył i jak odczytać zachowanie miejscowych. Ponad godzinna wyprawa w przeszłość z Wiedźmą Biebrzańską zwieńczona poradami zielarskimi i etnograficzno-spirytystycznymi.

Zapraszam wszystkich na Biebrzański Szlak Podwodny
„Po Drugiej Stronie lustra”

Oferta na spływy i nurkowanie w biebrzańskim szlaku podwodnym „Po Drugiej Stronie Lustra”, Biebrzańska Wiedźma także uczy posługiwania się sprzętem do nurkowania.

fot Biebrzańska Wiedźma

Biebrza to rzeka od wieków nie zmieniona. Jej dzikie koryto wgryza się w torfową dolinę jak nóż i odsłania to co od początku doliny było ukryte…To rzeka, która płynie miękko choć nie jest potulna… Zanurzycie się w jej nurcie gdzie poza wstęgami strzałek, sznurami rdestnic i innych roślin spotkacie gąbki słodkowodne, ryby wszelakie i króla Biebrzańskiego nurtu-suma… jest on zwierzęciem przywiązanym do miejsca – więc jak nie jest na polowaniu to w „domu”. 

Niech prowadzą Was torfowe ściany a nurt kołysze wasze zmysły!. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika.. Spływ odbywa się w sprzęcie ABC (fajka, maska, płetwy) ale z powodu długości szlaku i temperatury wody wskazana jest pianka do nurkowania..

fot Paweł Szpygel

Koszt spływu minimum 400 zł.

W przypadku grupy min 4 osób:
z ABC (snurkowanie): 120 zł/osobę za spływ,
z aparatem oddechowym: 160 zł/osobę za spływ.
Do wypożyczenia: skafandry, fajki, maski i płetwy..

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Entre Biebrzańskie
Dla osób, które nigdy nie próbowały zaglądania na „drugą stronę lustra” i dla najmłodszych mamy ok godzinne entre-uczymy się posługiwania sprzętem, najpierw fajka, maska i płetwy, a później aparat oddechowy-a wszystko w miejscu o niezwykle bogatym życiu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym – zajęcia poprowadzi doświadczony płetwonurek, przewodniczka po Biebrzańskim Szlaku Podwodnym, i Mistrzyni Polski w nawigacji podwodnej – Agnieszka

fot Biebrzańska Wiedźma
fot Biebrzańska Wiedźma

Zioła na wesoło

Zioła ziółka na urodę na depresję na skutki dobrej imprezy i na małżeńskie kłopoty – dla każdego coś miłego. Coś dla pań, cos dla panów, coś dla dzieci…o działaniach niezwykłych, skutecznych a czasem zabawnych lub niebezpiecznych a wszystko okraszone humorem. Zapraszamy w podróż po Biebrzańskich łąkach i bagnach w poszukiwaniu najciekawszych ziółek.. Dla chętnych Biebrzańskie SPA.
Prawie dwie godziny dla śmiechu i zdrowia.

Przez bagna

Zapraszamy odważnych do pokonania tylko 13 km przez leśne drogi i przepastne bagna…w zależności od pory roku używamy kaloszy, woderów lub po prostu mocno zawiązanych trampków 🙂 sprawdź ile czasu trzeba na pokonanie 13km…gwarantujemy, że nie wrócisz przed upływem 5 godzin…a po drodze może przydarzyć się wszystko… 🙂
Wyprawy na zamówienie.
Takie wyprawy dopasowujemy do grupy, jej zainteresowań, wieku, czasu i kondycji.

Biebrzańska Wiedźma Bagno
Motanki fot Biebrzańska Wiedźma

Warsztaty Tworzenia motanek

lalek opiekuńczych i do zadań specjalnych!
Motanka, żadanica, karmicielka, podróżnica, nierozłączka, ziarnuszka…to lalki opiekuńcze, które tworzy się według surowych zasad mają za zadanie spełniać nasze życzenia, opiekować się domem, prowadzić w drodze, dbać o związek, chronić w ważnych chwilach i wydarzeniach …
Niewielkich rozmiarów, tworzona w skupieniu i dobrej energii-każdy może wyczarować swoją prywatną lalkę opiekuńczą, której historia wywodzi się z czasów prasłowiańskich. Niech intencja prowadzi wasze dłonie a marzenia spełniają się!
Dwie godziny magicznego skupienia dla marzeń!

Biebrza ekstremalnie

Wyprawa do Twierdzy Osowiec i doły torfowe – tylko dla twardzieli…Poczujesz co to prawdziwe bagna i chłód fortecznych budowli twardzieli Zapraszamy na wyprawę do Twierdzy Carskiej – tam poznacie chłód fortecznych budowli, zajrzymy do fosy i starej prochowni a następnie stracimy grunt pod nogami pośród halucynogennego Bagna i drapieżnej rosiczki.
Wyprawa 3 godziny podczas których będziemy czołgać się, wspinać i przeciskać tylko po to by na koniec przebrnąć przez bezdenne bagna. Zabieramy strój, którego nie będzie nam szkoda i strój na zmianę.

Bango Biebrza fot Biebrzańska Wiedźma
fot Biebrzańska Wiedźma

W poszukiwaniu Łosia

Wybierzemy się w poszukiwaniu Łosia króla biebrzańskich bagien. Dowiemy się co to za jegomość. Kilkugodzinny rajd Biebrzańskimi ostojami w poszukiwaniu króla bagien, który w zależności od pory roku pomieszkuje w różnych miejscach.