Filmy o mnie: Biebrzańska Wiedźma

Słowiańskie Motanki
Czym się różni Wiedźma od Czarownicy? Jak się robi słowiańskie motanki? Jak ze zwykłej dziewczyny Agnieszki narodziła się „Wiedźma Biebrzańska”? Z wywiadu dowiecie się: -co to jest „motanka” – słowiańska laleczka -jak uspokoić nadpobudliwe dzieci -jak chodzenie boso może wyleczyć z depresji i znormalizować ciśnienie -jaka jest różnica pomiędzy wiedźmą a czarownica Serdecznie zapraszam!

Oglądaj wideo „Wiedźma chce zmieniać świat”

Reportaż Alicji Grzechowiak, Białostocka Szkoła Reportażu: „Wiedźma” TVP Białystok

Agnieszka Zach jest przewodniczką, zielarką, artystką zakochaną w Biebrzy i w Podlasiu. Nazywana jest przez miejscowych Biebrzańską Wiedźmą. Można z nią bez obawy wyruszyć na biebrzańskie bagna, bo stoją przed nią otworem, zarówno leśne ostępy, jak i podlaskie domy. Zaprowadzi tam, gdzie sami nigdy byśmy nie trafili… Źródło: TVP Białystok ==>

Oglądaj Reportaż Wiedźma Wiedząca

Szeptucha – „Cień”

Szeptucha to „Uzdrowicielka ludowa oferująca swoje usługi osobom wierzącym w moc jej szeptania.“ W utworze „Cień” występuje Biebrzańska Wiedźma.

Wiedźma uczy dzieci

„Wiedźma” znad Biebrzy chce zmieniać świat.

„Trzeba tylko uważać, o co prosimy, bo to się może wydarzyć!” Agnieszka Zach nazywana jest przez miejscowych biebrzańską „wiedźmą”. Zioła nas uczą, przede wszystkim pokory – powiedziała „wiedźma” w Dzień Dobry TVN. Reporterka TVN Katarzyna Chętnik pojechała na Podlasie, żeby spotkać się z „wiedźmą” znad Biebrzy. Agnieszka Zach zaprosiła nas do swojego świata i wtajemniczyła w rzeczy, o których ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia. Źródło: TVN Dzień Dobry ==>

Oglądaj wideo „Wiedźma” – Reportaż Alicji Grzechowiak TVP Białystok


Reportaż Wiedźma Wiedząca

Agnieszka Zach to Wiedząca Biebrzańska Wiedźma bo wie wszystko to trzeba o świecie. Bohaterką filmu „Wiedząca” jest Agnieszka Zach, zielarka, przewodniczka, nurek a także mama czwórki dzieci. Znana jako Biebrzańska Wiedźma.

Oglądaj utwór „Cień” wyk. Szeptucha

Koncert w Stodole Snów
Sagitarius w Stodole Snów lato 2016 r.
Zima z piosenką w Stodole Snów 16-12-2018 r.
Biebrzański Szlak Podwodny
Po drugiej stronie lustra
LO służb mundurowych Biwak u Biebrzańskiej Wiedźmy 12 maj 2016
LO SM WSAP – u Wiedźmy Biebrzanskiej 2015