SPŁYWY Z BIEBRZAŃSKĄ WIEDŹMĄ

Zapraszam wszystkich na Biebrzański Szlak Podwodny
„Po Drugiej Stronie lustra”

Oferta na spływy i nurkowanie w biebrzańskim szlaku podwodnym „Po Drugiej Stronie Lustra”, Biebrzańska Wiedźma także uczy posługiwania się sprzętem do nurkowania.

fot Biebrzańska Wiedźma

Biebrza to rzeka od wieków nie zmieniona. Jej dzikie koryto wgryza się w torfową dolinę jak nóż i odsłania to co od początku doliny było ukryte…To rzeka, która płynie miękko choć nie jest potulna… Zanurzycie się w jej nurcie gdzie poza wstęgami strzałek, sznurami rdestnic i innych roślin spotkacie gąbki słodkowodne, ryby wszelakie i króla Biebrzańskiego nurtu-suma… jest on zwierzęciem przywiązanym do miejsca – więc jak nie jest na polowaniu to w „domu”. 

Niech prowadzą Was torfowe ściany a nurt kołysze wasze zmysły!. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika.. Spływ odbywa się w sprzęcie ABC (fajka, maska, płetwy) ale z powodu długości szlaku i temperatury wody wskazana jest pianka do nurkowania..

fot Paweł Szpygel

Koszt spływu minimum 400 zł.

W przypadku grupy min 4 osób:
z ABC (snurkowanie): 120 zł/osobę za spływ,
z aparatem oddechowym: 160 zł/osobę za spływ.
Do wypożyczenia: skafandry, fajki, maski i płetwy..

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Dla chętnych zorganizujemy także:

  • spływy kajakowe po Biebrzy,
  • spływy tratwami
  • malowniczą podróż katamaranem pasażerskim 2,5 – godzinny relaks z ptakami na 10 – osobowym katamaranie przez doliny  rzeczne Biebrzy i Narwi.

fot Biebrzańska Wiedźma
fot Biebrzańska Wiedźma

Entre Biebrzańskie
Dla osób, które nigdy nie próbowały zaglądania na „drugą stronę lustra” i dla najmłodszych mamy ok godzinne entre-uczymy się posługiwania sprzętem, najpierw fajka, maska i płetwy, a później aparat oddechowy-a wszystko w miejscu o niezwykle bogatym życiu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym – zajęcia poprowadzi doświadczony płetwonurek, przewodniczka po Biebrzańskim Szlaku Podwodnym, i Mistrzyni Polski w nawigacji podwodnej – Agnieszka Zach.