aga04

Biebrzańskie Lato z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach Sobota, 3 sierpnia 2019 o 19:00, Kochani! wybaczcie, że tak późno ale..Gramy!
Zapraszam Was ponownie w progi Stodoły Snów w Kuleszach...zagrają
Robert i Żaneta Lubera-znani już Wam z niezwykłych klimatów muzycznych i scenicznej ekspresji
Tomek Wachnowski-muzyk, autor, kompozytor(Znacie utwór z Asteriksa i Obeliksa: ona nie widzi mnie. ? )
i na pewno ktoś jeszcze. Jak zwykle zapłonie ogień i będzie coś do przekąszenia czyli czym Wiedźma bogata tym rada a i jak Was z nóg powali trunek jaki to i przespać się będzie można. Tradycyjnie zrzutka 30 zeta Przybywajcie i znajomych zabierajcie!

plakatkoncert2019 03

 

Biebrzańska Wiosna z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach 02-03-2019 r. godz. 19:00

Biebrzanska wiosna w kuleszach 2018 12 16

Biebrzańska zima z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach 16-12-2018 Kochani! Biebrzańska zima z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach
Zapraszam do Stodoły Snów...małe zmiany-tylko dla Was-parapetówa werandy! Zagrają niesamowici Mr.Pollack-znani i lubiani-nie pierwszy raz pod powałą Stodoły i waszymi oczami(i uszami)hmmm/...nie da się ich nie pokochać! Duet Adam "Romanoff" Romanowicz. i Grzegorz Kowalewski-to łapiąca za ser ce poezja śpiewana, żeglarskie pieśni, repertuar turystyczny...czyli to co nam najbliższe. Przemysław Burel - piosenka żeglarska. Oraz.......ale to za chwilę.... Formuła koncertu ciut skrócona...czyli na 19-bądźcie koniecznie! zapłonie ogień, będzie coś do przegryzienia i gorący kompot do wypicia.... Jak zawsze czym wiedźma bogata tym rada!

z poiosenka 2018 10 03 01 1547465584

Biebrzańska Jesień z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach 06-10-2018 zobacz zdjęcia z koncertu==> Kochani, Tym razem zagra dla Was pARTyzant! (napisane poprawnie)-jak czytam co o nim pisze choćby Satriani czy Hołdys to kolana miękną-wirtuoz gitary mistrz tappingu na obie łapki...mówią, że m dwa mózgi...zagra wraz z synem-genialnym perkusistą...wszystkie style opanowali z niezwykłą lekkością i swobodą-będzie podróż przez muzykę! Oleg Kobzar, który rozbuja nasze słowiańskie dusze! Robert Domurat-szanty i nie tylko! Zapłonie ognisko, będzie jedzonko i czym chata bogata! Zmęczonych wydarzeniem Stodoła ukołysze do snu i obudzi śniadankiem jeśli trzeba! Przewidziane dodatkowe atrakcje! Obligatoryjna zrzutka za drobny prezent dla Was!...pomysł jest słłoooodkiii!

koncert2018 04 28

Biebrzańska Wiosna z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach 28-04-2018 Kochani! czytać uważnie i co jakiś czas!  posłuchaj koncertu==>Stodoła Snów znów hula! tym razem wiosennie! Jak nie wiecie co robić w długi weekend to mam dla Was propozycję niezwykle atrakcyjną...bo...zagrają niezwykłe zespoły i fantastyczni ludzie i z pewnością nie skończy się to o północy zapłonie ogień, będzie jedzonko- kozy(!!!) i inne- oczywiście swojskie i poczęstuję Was czym chata bogata! po koncercie gramy oczywiście dalej-czyli do białego rana albo i dłużej....niestety może zdarzyć się iż wydarzenie przeciągnie się niechcący do końca długiego weekendu bo w okolicy dzieje się! Następnego dnia były Targi Biebrzańskie w Osowcu i tam same cuda i specjały podlasko-biebrzańskie a w następną niedzielę targ staroci w Kiermusach, w międzyczasie warsztaty zielarskie, witrażownicze, Tworzenia motanek, wyprawy na bataiony, rozlewiska i inne cuda przyrody i etnografii biebrzańskiej No dobra...kto zagra.ł..-NIE-BO-bluesowo to muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną...jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych...chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań...to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością...-KaWaBAND -ŁACHUDRA WARSZAWSKA genialna wokalistka zaprzyjaźniona ze Stodołą Snów od pierwszego koncertu -OLEG KOBZAR-znany i lubiany z koncertów w Stodole Snów-białoruski bard- bluesy i pieśni rosyjskie oraz polskie unikalne wykonania...Bywalcy znają i kochają Was też oczaruje głosem i energią... i jeszcze ktoś....i to chyba nie jeden śledźcie wydarzenie bo będę dopisywać i dopisywać... jest możliwość noclegu w Stodole Snów-proszę o rezerwacje miejscówek! zabierajcie przeszkadzajki i instrumenty bo po koncercie albo w Stodole albo przy ognisku spontaniczny jam session do rana i nie tylko...a jak ładna pogoda to i hamaki i łóżka(zabytkowe) w ogrodzie rozstawię wejściówki nie ma -dobrowolna zrzuta do zabytkowej flaszki! Czym Wiedźma bogata tym rada!

BWP 2017

Biebrzańska Wiosna z Piosenką w Kuleszach 29-04-2017
Kochani! Znów Stodoła Snów zatętni muzyką! trwa czas wiosennych przylotów ptaków-przylećcie i wy na koncert!
Zagra znany już bywalcom Stodoły Snów SAGITARIUS-genialna kapela blues-rock! Usłuszycie też: Olega Kobzara-piosenka rosyjska i blues autorski, Marcepana-"pieśni wędrowne",
Janusz Cybull-Skwira Józka Stankiewicza-multiinstrumentalista, Michał Adamowicz -gitara elektryczna-debiut, Robert Kantecki-shantowo plus Ice Lord z lodowym resetem i nie tylko... zapłonie ogień, będzie coś do przekąszenia a po wszystkim radosne graniei śpiewanie przy ognisku!
Zapraszam!

Biebrzańska zima z piosenką 14-01-2017 r.

24 lipca 2016
Biebrzańskie Lato z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach

Kochani! Stodoła snów znów gra! Tym razem rozrusza nas SAGITARIUS-niezwykła kapela złożona z doświadczonych muzyków, część z nich już poznaliście! Zapraszam do wspólnego grania wszystkich co w duszy im gra!
Niedziela Kochani! Niedziela!
Zrzutka choć z dyszkę 🙂
Na miejscu wyżerka-jak zwykle cerber przy jedzonku czycha 😀
Zapraszam stałych bywalców jak i nowe dusze na wspólne doznania muzyczne!
Jedną z atrakcji po koncercie będzie pokaz tańca z ogniem, ognisko i pogaduchy o ziołach...myślę nad innymi atrakcjami...ale o tym-później! Do zobaczenia na koncercie! Przybywajcie!

 

Dzień Dziecka nad Biebrzą - Dajmy Dzieciom Marzenia!

dziendziecka

Jak co roku pokażmy dzieciom, że marzyć można i marzyć trzeba, że może to być sposób na życie!
Impreza potrwa 3 dni od 27 maja o 18:00 do 29 maja 2016 r. o 13:00.
Zapraszam Wszystkich pozytywnie zakręconych do wioseczki w woj Podlaskim-niemal na końcu świata by Dzieciakom pokazać nasze pasje. Zabierajcie swoje sprzęty...pokażcie co was pasjonuje. Jeśli macie dojścia do gadźetów firmowych, słodyczy, czy innych "prezentów" to ja osobiście odwdzięczę się plakietka crop04noclegiem w Stodole Snów, ogniskiem i wyżerką z miejscowych specjałów...
Zabawę z dzieciakami zaczynamy o godzinie 12.00 w sobotę 28 maja 2016!
są już z nami:
LysyRicing Tynowski-cały zestaw atrakcji-jazda, pokazy i wieeele innych!
Rzeźnia Braci Szybcio-jedzonko
Państwo Bujnowscy z serem biebrzańskim "Batalion"
Biebrza-Łowcy Natury J.P-obsługa fotograficzna
Lipska zielarka Halina Stępińska-będzie pichciła...

więcej wieści z godziny na godzinę! A tak było rok temu:

Biebrzańska Wiosna z Piosenką w Stodole Snów w Kuleszach 23-04-2016 r.
Koncert Kadisa i Mareckiego

 

kadis hipisanimacja 23 kwietnia 2016 Stodoła Snów
Zapraszamy na kolejny koncert w Stodole Snów w ramach Biebrzańskich Pór Roku z Piosenką tym razem Biebrzańska Wiosna z Piosenką Koncert uświetnią znani już przez bywalców Jacek Kadis i Marek Marecki - hipis z Bieszczad.
Zapraszamy młodych i nie tylko muzyków do wspólnego grania.
Zapewniamy dach nad głową i pyszną kuchnię.

Zapraszamy już od 17godziny! Koncert zaczynamy ok godz. 18-tej będzie płonął ogień.

Do zobaczenia w Stodole Snów 23 kwietnia!

II Podlaski Festiwal Kultur i Podróży
wydarzfestiwanimBiebrzańska Wiedźma zaprasza na:
II Podlaski Festiwal Kultur i Podróży
Program dopięty!
Zaczynamy zdradzać pokrótce, co dla Was przygotowaliśmy!
20.03.2016 (Niedziela) Będzie dniem magicznym!
Wyruszamy o 9:00 z Kulesz (Gmina Mońki)
W ramach Festiwalu udamy się na bezpłatną wycieczkę, podczas której będziemy eksplorować tereny leżące nad Biebrzą. Naszym przewodnikiem stanie się Wiedźma Biebrzańska, która zna każdy mistyczny, owiany tajemnicą zakamarek. Celem, który obieramy, jest odkrycie Dołów Torfowych z halucynogennymi bagnami. Zobaczymy żerowiska łosi, wilków i innych dzikich zwierząt. Ruszymy w pogoń [...]. Po powrocie udajemy się do Stodoły Snów! Jest to klimatyczny domek, w którym będziemy kontynuować nasz Festiwal, już w kameralnym gronie. Program na niedzielę jest bogaty i będzie trwał do późnego wieczora, zatem każdy chętny widz może wykupić:
- Spanie 10 zł (własne śpiwory),
- Jedzenie (śniadanie + obiadokolacja w tym kompot 25 zł).
WYCIECZKA: 120 miejsc
NOCLEG: 70 miejsc

stodoa8 1454790899

Wydarzenie odbyło się w dinach 9-10 pażdz. 2015 r.

stodoasnw